Gmina Bartoszyce
Logo: Urząd Gminy Bartoszyce
zmieniamy się na lepsze

Aktualności

Ferie w Gminie Bartoszyce

Z przyjemnością przedstawiamy szczegółowy plan zajęć tematycznych organizowanych na czas ferii zimowych 2023, który poza tym, że wypełni wolny czas to jeszcze pozwoli rozwinąć skrzydła na wielu płaszczyznach. 
Szeroka i różnorodna oferta zajęć prowadzonych przez Gminne Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Bezledach wprowadzi Was w świat fotografii, teatru, muzyki, sztuki, tańca. Możliwym stanie się nawet zaprogramowanie pracy robota. 
Zajęcia odbędą się w świetlicach wiejskich, Domach Kultury w Bezledach, Łabędniku, Rodnowie oraz Szkole Podstawowej w Wojciechach.
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Urząd Gminy Bartoszyce

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie ogłasza, że od dnia 25.01.2022 r. ruszył nabór wniosków o dofinansowanie w formie dotacji dla Beneficjentów uprawnionych do najwyższego poziomu dofinansowania: Część 3 Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze" (dalej: Część 3 programu), z wyłączeniem dofinansowania w formie pożyczki dla gmin, jako uzupełniającego finansowania dla Beneficjentów.
 
Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie internetowej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie,
 
Dokumentacja programowa znajduje się na Portalu Beneficjenta - strona https://portal.fundusz.olsztyn.pl/wymagana-dokumentacja-sciezka-przez-wfoigw
Plac Zwycięstwa 2
11-200 Bartoszyce
 
tel. 89 300 04 90
fax. 89 762 12 93
 
Lokalizacja
Facebook Page Plugin