Gmina Bartoszyce
Logo: Urząd Gminy Bartoszyce
zmieniamy się na lepsze

Gminna Hala Sportowa w Bezledach

Gminna Hala Sportowa w Bezledach

Gminna Hala Sportowa w Bezledach to połączony ze szkołą podstawową obiekt jednokondygnacyjny w części mieszczącej pełnowymiarową salę sportową o polu gry 22x44metry, wysokości do konstrukcji od 7 do 9,5 metra i trybunami dla 288 widzów oraz dwukondygnacyjny w części mieszczącej zaplecze, o powierzchni użytkowej dokładnie 2 tysiące 241 metrów i 98 centymetrów.
 
Wejście na salę dla sportowców zaprojektowano przez 4 szatnie dostosowane do potrzeb 24 osób. Każda szatnia ma węzeł sanitarny wspólny dla dwóch zespołów. Istnieje możliwość prowadzenia zajęć w grupach, poprzez podział sali sportowej kotarą.
 
Niewątpliwą atrakcję sali stanowi ścianka wspinaczkowa. Na piętrze znajduje się sala fitness, sala siłowni, a także dwie kolejne szatnie z węzłami sanitarnymi.
W obiekcie, który zawdzięcza niepowtarzalną formę dachom łukowym, wspartym na konstrukcji z drewna klejonego łącznie mogą przebywać 432 osoby.
 
Jest on w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych- zastosowano bowiem windę i pochylnie terenowe.
 
Całą halę, jak i teren dookoła, monitoruje 19 stacjonarnych kamer wewnętrznych i 7 zewnętrznych.
 
Całkowity koszt inwestycji, obejmujący prace projektowe, roboty budowlane, wyposażenie oraz sprzęt sportowy i nagłaśniający wyniósł 10 91 000,00 zł, z czego 1 600 000,00 zł. to środki pozyskane od Ministerstwa Sportu i Turystyki.
 
Osobą do kontaktu w sprawie hali sportowej jest Tomasz Zaremba tel. 734 458 305, e-mail:hala@gmina-bartoszyce.pl, Bezledy 13A, 11-200 Bartoszyce.
 
Znajdź nas na Facebook’u – Gminna Hala Sportowa w Bezledach

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

7Galeria zdjęć: Gminna Hala Sportowa w Belzedach

Załączniki

Urząd Gminy Bartoszyce

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie ogłasza, że od dnia 25.01.2022 r. ruszył nabór wniosków o dofinansowanie w formie dotacji dla Beneficjentów uprawnionych do najwyższego poziomu dofinansowania: Część 3 Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze" (dalej: Część 3 programu), z wyłączeniem dofinansowania w formie pożyczki dla gmin, jako uzupełniającego finansowania dla Beneficjentów.
 
Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie internetowej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie,
 
Dokumentacja programowa znajduje się na Portalu Beneficjenta - strona https://portal.fundusz.olsztyn.pl/wymagana-dokumentacja-sciezka-przez-wfoigw
Plac Zwycięstwa 2
11-200 Bartoszyce
 
tel. 89 300 04 90
fax. 89 762 12 93
 
Lokalizacja
Facebook Page Plugin