Gmina Bartoszyce
Logo: Urząd Gminy Bartoszyce
zmieniamy się na lepsze

Aktualności

Śniadanie dla osób potrzebujących

Wielka Sobota to ostatni dzień Wielkiego Tygodnia. Dzień, w którym święcimy pokarmy i czynimy ostatnie przygotowania do rodzinnych spotkań przy świątecznym stole. Nie każdy jednak ma sposobność ku temu, aby spędzić ten czas w taki właśnie sposób, dlatego Gmina Bartoszyce wychodząc naprzeciw potrzebom osób w trudnej sytuacji życiowej, po raz kolejny zorganizowała na terenie Urzędu Gminy w Bartoszycach świąteczne śniadanie.
 
Osobom które z różnych przyczyn, nie mogły dotrzeć na miejsce wydarzenia, Wójt Gminy Bartoszyce Andrzej Dycha, wręczył przedstawicielom środowisk, paczki żywnościowe, które dostarczono potrzebującym mieszkańcom naszej gminy.
 
Ogromne podziękowania należą się naszym niezastąpionym Kołom Gospodyń Wiejskich, które niezmiennie od lat, wspierają tę charytatywną akcję.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

12Galeria zdjęć: Śniadanie dla osób potrzebujących

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Urząd Gminy Bartoszyce

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie ogłasza, że od dnia 25.01.2022 r. ruszył nabór wniosków o dofinansowanie w formie dotacji dla Beneficjentów uprawnionych do najwyższego poziomu dofinansowania: Część 3 Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze" (dalej: Część 3 programu), z wyłączeniem dofinansowania w formie pożyczki dla gmin, jako uzupełniającego finansowania dla Beneficjentów.
 
Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie internetowej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie,
 
Dokumentacja programowa znajduje się na Portalu Beneficjenta - strona https://portal.fundusz.olsztyn.pl/wymagana-dokumentacja-sciezka-przez-wfoigw
Plac Zwycięstwa 2
11-200 Bartoszyce
 
tel. 89 300 04 90
fax. 89 762 12 93
 
Lokalizacja
Facebook Page Plugin