Gmina Bartoszyce
Logo: Urząd Gminy Bartoszyce
zmieniamy się na lepsze

Media

Pierwsze wydanie TV Gminy Bartoszyce

Szanowni Mieszkańcy,
zapraszamy do obejrzenia pierwszego wydania telewizyjnych wiadomości Gminy Bartoszyce.
 
Jest to nowa forma działań, poprzez którą będziemy chcieli dotrzeć do Państwa z przekazem informacji o wydarzeniach, inwestycjach czy innych działaniach z naszego regionu.
 
Jednocześnie przypominamy o dostępności papierowej wersji Biuletynu Informacyjnego, który jest dostępny w Urzędzie Gminy, Domach Kultury oraz u Sołtysów.
 
 
Link do wiadomości Gminy Bartoszyce: https://www.youtube.com/watch?v=iPMDqxSUnSg

Urząd Gminy Bartoszyce

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie ogłasza, że od dnia 25.01.2022 r. ruszył nabór wniosków o dofinansowanie w formie dotacji dla Beneficjentów uprawnionych do najwyższego poziomu dofinansowania: Część 3 Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze" (dalej: Część 3 programu), z wyłączeniem dofinansowania w formie pożyczki dla gmin, jako uzupełniającego finansowania dla Beneficjentów.
 
Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie internetowej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie,
 
Dokumentacja programowa znajduje się na Portalu Beneficjenta - strona https://portal.fundusz.olsztyn.pl/wymagana-dokumentacja-sciezka-przez-wfoigw
Plac Zwycięstwa 2
11-200 Bartoszyce
 
tel. 89 300 04 90
fax. 89 762 12 93
 
Lokalizacja
Facebook Page Plugin